×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Mondeo Koplamp
Terug naar Koplamp
200 Resultaten
×
Filter op
Koplamp Spilu 390824
T. V, Certified Quality, rechts, H7
390824
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 77,88 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 531,54
€ 531,54
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-1178LMLEHMN
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1, PY21W
431-1178LMLEHMN
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 431-1178RMLEHMN |
€ 1.574,75
€ 551,17
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-1178RMLEHMN
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1, PY21W
431-1178RMLEHMN
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, PY21W, D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 431-1178LMLEHMN |
€ 1.574,75
€ 551,17
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 371284
T. VISTE, Certified Quality, rechts, PY21W
371284
| Hoogte [cm] | 25,151 |
| Breedte [cm] | 34,545 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.376,34
€ 1.376,34
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391081
T. VISTE, Certified Quality, Links, PY21W
391081
| Hoogte [cm] | 25,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 908,94
€ 908,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391082
T. VISTE, Certified Quality, rechts, PY21W
391082
| Hoogte [cm] | 25,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 908,94
€ 908,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391283
T. VISTE, Certified Quality, Links, PY21W
391283
| Hoogte [cm] | 25,151 |
| Breedte [cm] | 34,545 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.376,34
€ 1.376,34
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1881985
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H1, met hoeklamp
1881985
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H1 |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1881986 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
€ 1.139,57
€ 341,87
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken