Nissan Juke Koplamp
OPTIEK L.& R. SAE 5"3/4 H4 +STDLICHT 146mm
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Pasvorm | Universeel |
| Diameter (inch) | 5 3/4 |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diameter [mm] | 146 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 167X106 H4 -STDLICHT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Let op technische data | |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lengte [mm] | 167 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2451276 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2451275 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2451286 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2451285 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, HB3, H11
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HB3, H11, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2452276 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, HB3, H11
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HB3, H11, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 2452275 |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, Met dimlicht (LED)
| Gewicht [kg] | 3,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, zonder gloeilamp voor grootlicht, zonder gloeilamp voor dimlicht |
- -15%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, Met dimlicht (LED)
| Gewicht [kg] | 3,44 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, zonder gloeilamp voor grootlicht, zonder gloeilamp voor dimlicht |
- -30%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, Met dimlicht (LED)
| Gewicht [kg] | 4,2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, zonder gloeilamp voor grootlicht, zonder gloeilamp voor dimlicht |
| Artikelnummer paar | 451136 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Gewicht [kg] | 2,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 044972 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Gewicht [kg] | 2,25 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 044971 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, HB3, Met regelmotor voor LWR
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HB3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 045379 |
- -13%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, HB3, Met regelmotor voor LWR
| Gewicht [kg] | 3,67 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | HB3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 045378 |
- -2%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS H4 +Elek.Regel.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3380962 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS H4 +Elek.Regel.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3380961 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS H4 +Elek.Motor
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3380964 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS H4 +Elek.Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3380963 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS H11+HB3 +Elektrische Regeling
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3383962 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS H11+HB3 VALEO +Elektrische Regeling, Met Motor
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3383962V |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS H11+HB3 +Elektrische Regeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3383961 |
| Voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS H11+HB3 VALEO +Elektrische Regeling, Met Motor
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3383961V |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
286421KA0A, Links
| Voor OE nummer | 286421KA0A |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
286411KA0A, rechts
| Voor OE nummer | 286411KA0A |
| Inbouwplaats | Rechts |
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.