×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Insignia Koplamp
Terug naar Koplamp
68 Resultaten
×
Filter op
Koplamp Spilu 390733
T. HE, Certified Quality, Links, PY21W
390733
| Hoogte [cm] | 32,12 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,06 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, HIR2, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.398,80
€ 1.398,80
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390734
T. HE, Certified Quality, rechts, PY21W
390734
| Hoogte [cm] | 32,12 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,06 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, HIR2, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.398,80
€ 1.398,80
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 3852961
KOPLAMP LINKS (Ident AVL) HIR2+PY21W +El.Motor Met daglicht
3852961
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, HIR2 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Lees de montagehandleiding | |
| Artikelnummer paar | 3852962 |
| Technisch informatienummer | AVL |
€ 675,88
€ 202,76
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1827084
Certified Quality, rechts, D3S (gasontladingslamp), H11
1827084
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp), H11, PSY24W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met bochtcorrectielicht, Met daglicht (LED), Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp, Zonder gloeilampen, Zonder ballast |
| Versie | Hella |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 3.442,66
€ 1.032,80
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken