×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Clio Koplamp
Koplamp BSG BSG 75-800-006
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, Transparant
BSG 75-800-006
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 75-800-006 |
| Frame kleur | Zwart |
€ 65,19
€ 65,19
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-059
Rechts, PY24W, W5W, H7
BSG 75-800-059
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY24W, W5W, H7, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
€ 134,94
€ 134,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-060
Links, PY24W, W5W, H7
BSG 75-800-060
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY24W, W5W, H7, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
€ 134,94
€ 134,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-061
Rechts, H7/H1, W5W, Transparent
BSG 75-800-061
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
€ 134,94
€ 134,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-062
Links, H7/H1, W5W, Transparent
BSG 75-800-062
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
€ 134,94
€ 134,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-063
Rechts, W5W, PY24W, H7
BSG 75-800-063
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY24W, H7, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 137,94
€ 137,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 75-800-064
Links, H7, W5W, PY24W
BSG 75-800-064
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PY24W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 137,94
€ 137,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 4414180
Certified Quality, rechts, H7, H1
4414180
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 559,53
€ 167,86
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 4415080
Certified Quality, rechts, H7, W5W
4415080
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 550,79
€ 165,24
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 4415081
Certified Quality, Links, H7, W5W
4415081
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met zijlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 315,42
€ 315,42
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 4416084
Certified Quality, rechts, K (5W), Oranje
4416084
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | K (5W) |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Magenti Marelli |
| Frame kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 3/5 |
€ 370,33
€ 370,33
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 4416085
Certified Quality, Links, K (5W), Oranje
4416085
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | K (5W) |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Magenti Marelli |
| Frame kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 3/5 |
€ 675,40
€ 202,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900675
Certified Quality, Links, H7, PY21W
900675
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 49,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 221,08
€ 221,08
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900799
T. V, Certified Quality, Links, PY21W
900799
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 43,03 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/HB3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 289,01
€ 289,01
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900848
T. HE, Certified Quality, rechts, H7
900848
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 49,70 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 221,08
€ 221,08
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900922
Certified Quality, rechts, PY21W, D2S (gasontladingslamp)
900922
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 49,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D2S (gasontladingslamp), W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 287,98
€ 287,98
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 044052
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H7
044052
| Gewicht [kg] | 3,91 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 044051 |
€ 187,91
€ 176,64
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 088951
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
088951
| Gewicht [kg] | 4,38 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 088952 |
€ 256,04
€ 235,55
- -8%
Tijdelijk uitverkocht