Renault Koplamp
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1, Transparant
| Gewicht [kg] | 5,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Optische indruk | Wit |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 4,95 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089294 |
- -6%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089294 |
- -6%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,77 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,57 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089289 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089289 |
- -6%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,83 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089290 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,78 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089291 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,62 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 088978 |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,25 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, Halogeen
| Gewicht [kg] | 3,52 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, Halogeen
| Gewicht [kg] | 6,3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, Halogeen
| Gewicht [kg] | 3,64 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, Halogeen
| Gewicht [kg] | 3,65 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,56 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089368 |
- -3%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,05 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089371 |
- -6%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089370 |
- -6%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 03+ Wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4311963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4311968 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -23%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4311967 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -23%
DUBBELE KOPLAMP VOOR L. -19 LED VALEO
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4313962V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -19 LED VALEO
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschrifting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4313961V |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4316964 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -2/06 H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -2/06 H1+H7 VALEO
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4327961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -2/08 H7+H7 VALEO +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4331961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. -2/08 H7+H7+H1 VALEO Met bochtcorrectielicht +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H7 |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4331964V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. -2/08 H7+H7+H1 VALEO Met bochtcorrectielicht +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1/H7 |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 4331963V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -25%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, D1S/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, D1S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4331985 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -26%
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 2/08+ H7+H1 VALEO +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4332962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. 2/08+ H7+H1 VALEO +Elektrische Regeling
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4332961V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
- -24%