Renault Koplamp
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
T. V, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 43,03 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/HB3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. HE, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 49,70 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, D2S (gasontladingslamp)
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 28,49 |
| Lengte [cm] | 49,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D2S (gasontladingslamp), W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 7250275 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, LED, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 7288277 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Fabrikant | Depo |
- -39%
Links, H7, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
- -70%
Rechts, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
- -70%
Links, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
- -70%
Rechts, LED, Met dimlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met positielicht (LED), Met daglicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Voor facelift |
- -70%
Links, LED, Met dimlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met positielicht (LED), Met daglicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Voor facelift |
- -70%
Rechts, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
| Artikelnummer paar | 4467283 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Versie | Depo/TYC |
| Artikelnummer paar | 4467282 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Rechts, H4, voor voertuigen met dagrijverlichting (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Voor facelift |
- -70%
Rechts, LED, Zonder besturingssysteem
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
- -70%
Links, LED, Zonder besturingssysteem
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
- -70%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Artikelnummer paar | 551-11AHL-LEMN2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-11BDRMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -13%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-11BDLMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -15%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-11BGRMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-11BGLMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -65%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Artikelnummer paar | 551-11BKR-LD-EM |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Artikelnummer paar | 551-11BKL-LD-EM |
T. VAR, Certified Quality, Links, LED
| Hoogte [cm] | 38,788 |
| Breedte [cm] | 40 |
| Lengte [cm] | 46,061 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, rechts, LED
| Hoogte [cm] | 38,788 |
| Breedte [cm] | 40 |
| Lengte [cm] | 46,061 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 73,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. K, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 35,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 64,55 |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. K, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 35,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 64,55 |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. HE, Certified Quality, Links, H6W
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H6W, PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. HE, Certified Quality, rechts, H6W
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H6W, PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. HE, Certified Quality, rechts, H6W
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H6W, H7, PY21W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 32,12 |
| Lengte [cm] | 69,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, D1S (gasontladingslamp), W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |