Renault Koplamp
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, P21/5W, H4
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21/5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -43%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21/5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21/5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -47%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -51%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder elektro motor |
- -44%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -49%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder elektro motor, Met LED |
- -52%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Met elektromotor, Met LED |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder elektro motor, Met LED |
- -63%
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -58%
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -58%
Rechts, H1/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -32%
Links, H1/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -3%
Links, H4, Hydraulisch, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -45%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (hydraulisch) |
- -64%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (hydraulisch) |
- -63%
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -64%
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -64%
Rechts, H1, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -52%
Links, H1, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
- -52%
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 57,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 24,55 |
| Lengte [cm] | 57,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 24,85 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 64,85 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 24,85 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 64,85 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 48,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 48,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 52,42 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 29,69 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 48,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Oranje |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 48,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Oranje |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 26,97 |
| Breedte [cm] | 33,64 |
| Lengte [cm] | 59,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 26,97 |
| Breedte [cm] | 33,64 |
| Lengte [cm] | 59,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H4, W5W
| Hoogte [cm] | 24,85 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 64,85 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W, P21W |
| Kleur | Oranje |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |