Maxgear auto-onderdelen
Voor voertuigen met stuur rechts, BE4R, voor stuur links/rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor stuur links/rechts |
| Versnellingsbak ID | BE4R |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, 72-5458
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 364634 |
| Artikelnummer paar | 72-5458 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, 72-5457
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 364734 |
| Artikelnummer paar | 72-5457 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE SANDEN
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Synergie, Evasion, 7/16-20 Female, R 134a
| Voertuigtype | Synergie, Evasion |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Dubbelklem
| Diameter [mm] | 55 |
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Lengte [mm] | 80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Wisselende draaibeweging
| Inbouwplaats | Links |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,3 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Rechts |
| Binnendiameter [mm] | 29,9 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,3 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BE3R, BE3, BE4R
| Versnellingsbak ID | BE3R, BE4R, AL4 |
| Type versnellingsbak | BE4R, BE3R |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Hoogte [mm] | 13 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Synergie, Evasion
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuigtype | Synergie, Evasion |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, BE4R, Plaatstaal
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versnellingsbak ID | BE4R |
| Materiaal | Plaatstaal |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -78%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Hoeveelheid | Set |
- -64%
Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
- -82%
Aan de bestuurderszijde, Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
- -81%
Synergie, Evasion, Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
| Voertuigtype | Synergie, Evasion |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 299 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -71%
BE4R, 18,3x20,9 - 18N, Zonder lager
| Type versnellingsbak | BE4R |
| Spiebaan | 18,3x20,9 - 18N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 230 |
- -63%
Dynamo, Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -51%
| Bouwjaar tot | 12-2000 |
| Voor organisatienummer tot | 8789 |
| Lengte [mm] | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
- -79%
- -82%