Maxgear auto-onderdelen
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van rail naar injecteur
| Modeljaar tot | 2005 |
| Binnendiameter [mm] | 3,50 |
| Buitendiameter [mm] | 14,40 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7/16-20 Female, zwart, R 134a
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, BOSCH
| Aantal ventilatorbladen | 1 |
| Vermogen [W] | 450 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Voor dagwaardegerechte reparatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Electrisch, Benzine, Met brandstoftoevoermodule
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal [l/h] | 105 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Xenon, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 7SE, 6SE, 5SL
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 82,5 |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7L-3-010000, Glassokkellamp, W5W
| Chassisnummer (VIN) tot | 7L-3-010000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7L-3-010001, Glassokkellamp, LED
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 7L-3-010001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED, W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 7L-3-010000, 0,5
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Chassisnummer (VIN) tot | 7L-3-010000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 317 |
| Uitwerpkracht [N] | 550 |
| Slag [mm] | 65 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Met veer aan buitenkant
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 316 |
| Slag [mm] | 71 |
| Uitwerpkracht [N] | 2010 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
- -89%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering, Vooras rechts, Gasdruk, Vork onderaan
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan |
| Artikelnummer paar | 11-0788 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering, Vooras links, Gasdruk, Vork onderaan
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan |
| Artikelnummer paar | 11-0787 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Staal
| Diameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte [mm] | 56 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 7H0615123, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7H0615123 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Remsysteem | ATE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, 7SE / 6SE
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SE / 6SE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25 Female, zwart, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering, Achteras rechts, Gasdruk, Oog onderaan
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan |
| Artikelnummer paar | 11-0790 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering, Achteras links, Gasdruk, Oog onderaan
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan |
| Artikelnummer paar | 11-0789 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 539 |
| Slag [mm] | 190 |
| Uitwerpkracht [N] | 125 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.