Meat Doria Slijtage indicator
Schijfremmen, Vooras, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Voor OE nummer | 99661236500 |
| Lengte [mm] | 505 |
- -28%
Schijfremmen, Achteras, 8W0615121E
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8W0615121E |
| Lengte [mm] | 390 |
Schijfremmen, Vooras, 8W0615121H
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8W0615121H |
| Lengte [mm] | 280 |
| Versie | 212163 |
- -13%
Schijfremmen, Vooras, 4M0615121AB
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4M0615121AB |
| Lengte [mm] | 400 |
| Versie | 212164 |
Schijfremmen, Vooras, 8S0615121A
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8S0615121A |
| Lengte [mm] | 200 |
- -28%
Schijfremmen, Vooras, 6C1T2N248AA
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1535358 |
| Voor fabrikant | 6C1T2N248AA, 1535358 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -23%
Schijfremmen, Vooras links, Vooras rechts, 95B907253
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 95B907253 |
| Lengte [mm] | 355 |
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34356860181 |
| Lengte [mm] | 950 |
| Versie | 212171 |
- -14%
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34356780698 |
| Lengte [mm] | 990 |
| Versie | 212172 |
- -18%
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34352282935 |
| Lengte [mm] | 690 |
- -16%
Schijfremmen, Vooras, SEM500090
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | SEM500090 |
| Lengte [mm] | 1210 |
- -2%
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 34352229780 |
| Lengte [mm] | 1365 |
- -28%
Schijfremmen, Achteras, T2H2091
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | T2H2091 |
| Lengte [mm] | 935 |
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34356861807 |
| Lengte [mm] | 920 |
Schijfremmen, Vooras links, 80A615121A
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 80A615121A |
| Lengte [mm] | 290 |
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 42567448 |
| Lengte [mm] | 300 |
- -18%
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 34356890791 |
| Lengte [mm] | 921 |
- -6%
Schijfremmen, Achteras rechts, 80A615121
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 80A615121 |
| Lengte [mm] | 352 |
- -23%
Schijfremmen, Vooras, T2H23971
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | T2H23971 |
| Lengte [mm] | 1050 |
Schijfremmen, Achteras, LR072017
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | LR072017 |
| Lengte [mm] | 1220 |
Schijfremmen, Achteras links, Achteras rechts, Vooras links
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 2N0615437 |
| Lengte [mm] | 230 |
- -28%
Schijfremmen, Achteras links, Achteras rechts, 2N0615437A
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 2N0615437A |
- -25%
Schijfremmen, Vooras links, Vooras rechts
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 34356870349 |
- -8%
Schijfremmen, Achteras links, Achteras rechts
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 34356870354 |
- -8%
Schijfremmen, Achteras, LR092060
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | LR092060 |
- -6%
Schijfremmen, Vooras, LR090683
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | LR090683 |
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 34356880543 |
- -6%
Schijfremmen, Vooras, 4H0615121Q
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4H0615121Q |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
Schijfremmen, Vooras, J9C18499
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | J9C18499 |
| Lengte 1 [mm] | 1080 |
Schijfremmen, Achteras, T4A3216
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | T4A3216 |
| Lengte 1 [mm] | 1015 |
- -6%
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 34356870353 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 850 |
- -14%
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 34356870352 |
| Lengte 1 [mm] | 755 |
- -8%