Skoda Octavia Mistlampen
Links, H8, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 665-2008R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2910128 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, H1, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2909128 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, H8, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7856296 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, H8, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7856295 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, P21W, H8, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H16, Gloeilamp technologie, CCC-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H16 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 1NE 011 477-111 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H8, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1N0 354 017-021 |
Rechts, H8, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1N0 354 017-011 |
Links, H8, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1N0 354 017-041 |
Rechts, H8, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H8 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Optische indruk | Chroom |
| Artikelnummer paar | 1NG 354 844-031 |
- -32%
- -17%
MISTLICHT LINKS -5/07 H8
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7622996 |
- -70%
MISTLICHT RECHTS -5/07 H8
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7622995 |
- -70%
MISTLICHT LINKS 6/07+ H8 VISTEON
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Artikelnummer paar | 7622998 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
MISTLICHT LINKS H8
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met hoeklamp |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7623996 |
- -70%
MISTLICHT RECHTS H8
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met hoeklamp |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7623995 |
- -70%
Links, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2004R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -59%
Rechts, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2004L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Rechts, HB4, ECE-getest, Rond
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Rond |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2007L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -57%
Links, chroom, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2013R-UE1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -61%
Links, zwart, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2013R-UE2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -55%
Rechts, chroom, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2013L-UE1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -59%
Rechts, zwart, H8, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 665-2013L-UE2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -60%
Links, H8, ECE-getest, met hoeklamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Optische indruk | Chroom |
| Artikelnummer paar | 665-2020R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -72%
Certified Quality, Links, H8, P21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 36,06 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |