BMW Motorolie
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| Bruto gewicht [kg] | 4,545 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 0,966 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 3,648 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 4,53 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
| Bruto gewicht [kg] | 1,042 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOITH 55.6335.32, MB 236.5, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON III G, FORD MERCON, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.9 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, FIAT 9.55535-H3, 10W-60
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-H3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, FIAT 9.55535-H3, 10W-60
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-H3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, FIAT 9.55535-H3, 10W-60
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-H3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 0,961 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| Bruto gewicht [kg] | 4,6 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF8HP76, ZF8HP75, ZF8HP70, ZF8HP51
| Type versnellingsbak | ZF8HP76, ZF8HP75, ZF8HP70, ZF8HP51, ZF8HP50, ZF8HP45 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF6HP26Z, ZF6HP32Z, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Afdichting van zacht materiaal
| Type versnellingsbak | ZF6HP26Z, ZF6HP32Z |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Lengte [mm] | 333 |
| Breedte [mm] | 274 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Ultra |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, Papier
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Papier |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.