BMW Motorolie
ACEA Light Duty C3, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.31, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
ACEA Light Duty C3, MB 229.52, VW 507 00, VW 504.00
| Specificatie | ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, VW 507 00, VW 504.00, Porsche C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -56%
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -28%
- -28%
MIL-L-2104D, API SF/CD, Mineraal olie, MIL-L-46152C
| Specificatie | MIL-L-2104D, API SF/CD |
| Inhoud [liter] | 0, 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Fabrieksadvies voor olie | MIL-L-46152C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D, Vat
| Specificatie | API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
0W-30, BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | BMW LONGLIFE-19 FE, Fiat 9.55535-S3, Chrysler MS-11106, Porsche C30, BMW LONGLIFE-04, VW 507 00, VW 504 00, MB 229.31, MB 229.51, MB 229.52 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | BMW Longlife-04, VW 504 00 / 507 00, MB 229.52 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Ultra |
- -38%
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
GA8F22AW, GA6F21AW, Zonder schroeven
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Type versnellingsbak | GA8F22AW, GA6F21AW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Zonder pakking, Met olieaftapschroef, Aluminium, Zonder schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met olieaftapschroef |
| Carterpanmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven, Zonder filter |
Montage aan zijkant, Zonder pakking, Kunststof, Zonder schroeven
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
- -50%
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Plaatstaal, Zonder schroeven
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven, Zonder oliekuipafdichting |
- -65%
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -37%
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0710, Renault RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB 226.5, MB 229.3, MB 229.5, Fiat 9.55535-Z2, Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-12991, BMW Longlife-01 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -37%
Jerrycan, 10W-40
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%