Mercedes Vario Motorolie
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MB 228.1, MTU type 2, Allison C-4, Mack EO/L, MAN 271, Volvo VDS |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, VW 505.00, Fiat 9.55535-N2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, OV 040 1547 - D30, OV 040 1547 - G30, Dexos D
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM-LL-B-025, Porsche A40, API SN, API CF
| Specificatie | GM-LL-B-025, Porsche A40, API SN, API CF, MB 229.1, ACEA A3/B4, PSA B71 2296 / PSA B, Fiat 9.55535-M2, MB 229.5, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-H2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00, VW 505.00, VW 501.01, Fiat 9.55535-G2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Voith Class B, JASO DH-2, MAN M 3271-1, CES 20081
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN M 3271-1, CES 20081, Voith Class B, Voit
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MTU type 3.1, DAF, MAN M 3477, DTFR 15C110 (MB 228.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
API SG/CF-4, MIL-L-2104D, MIL-L-46152, Vat
| Specificatie | API SG/CF-4, MIL-L-2104D, MIL-L-46152 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D, Vat
| Specificatie | API SG/CF-4, MIL-L-46152, MIL-L-2104D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Caterpillar ECF-3, MAN M 3575, Ford WSS-M2C171-E, CES 20081
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MTU type 2.1, DTFR 15C120 (MB 228., J, Volvo VDS-4
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
F, J, Volvo VDS-4, Ford WSS-M2C171-E
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
15W-40, Mineraal olie, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4
| Specificatie | MB 228.1, API SJ/CG-4, API CF, Allison C-4, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MTU type 2, VW 501.01, Volvo VDS, VW 505.00 (97), MAN 271, Mack EO/L |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, MB 228.1, Allison C-4, Volvo VDS, MTU type 2, Mack EO/L, MAN 271 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Volvo VDS-4.5, Scania LDF-4, 5W-30, Renault RLD-3
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Scania LDF-4, Renault RLD-3, MTU Category 3.1, Mack EO-S 4.5, Mack EO-O Prem. Plus, LH-00-ENG LA-22, Iveco 18-1804 TLS E6, DTFR 15C120, DTFR 15C110, Deutz DQC IV-18 LA, DDC 96K218, DDC 93K222, DDC 93K218, DAF PSQL 2.1ELD, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2, 18-1804 Class TLS E6 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3677, MAN M 3477, Ford WSS-M2C213-A1 |
| JASO specificaties | DH-2 |
| API specificaties | SN, CK-4, CJ-4, CI-4 Plus, CH-4 |
| ACEA specificaties | E9, E8, E7, E6, E11 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SN, API SM, API SL, API SJ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C171-D, VDS-2, Small Man Trans Oil, RLD
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C171-D, VDS-2, Small Man Trans Oil, RLD, RD-2, M 3275-1, EO-M, ECF-2, DEO w/o DPD, CES 20072, CES 20071, API SL, API SJ, API SH, API CI-4, API CH-4, API CG-4, API CF-4, ACEA E7, ACEA A2/B2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VDS-3, RLD-2, Oil Category 2, EO-N, EO-M Plus, DTFR 15B110 (228.3), Detroit, DDC 93K215, CES 20077, CES 20076 |
| Specificatie | API SL, API SJ, API CI-4, API CH-4, ACEA E7 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, API SM, API SL, API SJ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3, ACEA C2, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2, FPW9.55535/03 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DQC IV-18, Caterpillar ECF-3, MTU type 2.1, Deutz DQC TTCD
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 4,62 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 3,724 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.