Audi A3 Oliefilter
Mahle, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Beperking voor fabrikant van oliefilterbehuizing | Mahle |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PURFLUX, 045115433D
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 276,69 |
| Voor fabrikant | PURFLUX |
| Voor OE nummer | 045115433D |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Gewicht [g] | 158,76 |
| Voor OE nummer | 038115433 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAHLE TENNEX, Met pakkingen, 03L115433B
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,9 |
| Gewicht [g] | 226,8 |
| Voor fabrikant | MAHLE TENNEX |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 03L115433B |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder filter, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Sleutelwijdte | 32 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -44%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -14%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -19%
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -42%
Droog filter, BSG 90-140-023
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Componentennummer | BSG 90-140-023 |
- -35%
3/4"-16F, Droog filter, BSG 90-140-025
| Aansluitdraad | 3/4"-16F |
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Componentennummer | BSG 90-140-025 |
- -35%
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -14%
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -68%
Filter insert, Met pakking, j9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131002
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131002, J9131003 |
- -75%
Opschroeffilter, M27 x 1,5-6h, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | M27 x 1,5-6h |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -67%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -74%