Audi S3 Oliefilter
Motorzijde, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
- -66%
Motorzijde, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
- -62%
Zwart, Buiten zeszijdig, M 80, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Behuizingskleur | Zwart |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Spoed [mm] | 4 |
| Schroefdraadmaat | M 80 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -62%
Tweedelig, Motorzijde, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Meerdelig | Tweedelig |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
- -64%
Kunststof, Met pakkingen, Met deksel
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel, Met filter |
- -64%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakkingen
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Sleutelwijdte | 37 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel, Met filter |
- -67%
Buiten zeszijdig, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Sleutelwijdte | 37 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakkingen
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel, Met filter |
- -69%
Zwart, Buiten zeszijdig, M 70, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Spoed [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 70 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Buitendiameter [mm] | 77,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Met afdichtring, Staal, Binnen zeszijdig
| Gewicht [kg] | 0,008 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 9,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 13 |
- -55%
Opschroeffilter, M27x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | M27x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -56%
Opschroeffilter, 3/4" - 16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,0 |
- -58%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -58%
137 x 67 x 67 mm, Klaar voor montage, Watergekoeld, Met pakkingen
| Afmeetingen radiateur | 137 x 67 x 67 mm |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -11%
V15-60-6087-1, Met pakking, Zonder drukschakelaar, met oliefilter
| Alternatief artikel | V15-60-6087-1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -29%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Binnendiameter [mm] | 29,3 |
| Buitendiameter [mm] | 71,5 |
- -57%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32,7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,75 |
- -55%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 66,7 |
- -51%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 64,5 |
- -61%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, 03C 115 561 H
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 03C 115 561 H |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
- -65%
Motorzijde, Plaatstaal, Metaal-elastomeer pakking
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
- -62%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
- -12%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakkingen
| Sleutelwijdte | 37 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel, Met filter |
- -39%
Zwart, M 80, Buiten zeszijdig, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spoed [mm] | 4 |
| Schroefdraadmaat | M 80 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Zonder filter
| Alternatieve reparatieset | 2370003 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter, Met afsluitdeksel, met koeler |
Tweedelig, Motorzijde, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Meerdelig | Tweedelig |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95,3 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 31,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -65%