Audi S3 Oliefilter
Opschroeffilter, 3/4-16, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PURFLUX, 045115433D
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 276,69 |
| Voor fabrikant | PURFLUX |
| Voor OE nummer | 045115433D |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MAHLE TENNEX, Met pakkingen, 03L115433B
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,9 |
| Gewicht [g] | 226,8 |
| Voor fabrikant | MAHLE TENNEX |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 03L115433B |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -14%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -19%
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -42%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -16%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -14%
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -68%
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131002
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131002, J9131003 |
- -75%
Opschroeffilter, M27 x 1,5-6h, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | M27 x 1,5-6h |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -67%
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -74%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -69%
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -74%
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, 03C 115 561 H
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 03C 115 561 H |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Motorzijde, Plaatstaal, Metaal-elastomeer pakking
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
- -62%
Rubber, 03L198441
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 03L198441 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 070115562 |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1421704 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Filter insert, 06D115562
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 06D115562 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |