Skoda Ontluchtingsklep
Electrisch-pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06J 133 781 BT, Electrisch
| Voor OE nummer | 06J 133 781 BT |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, 035 103 245 A
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 035 103 245 A |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2, 3 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pneumatisch
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -6%
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -22%
Electrisch-pneumatisch
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -28%
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -5%
- -18%
- -14%
Zwart, 030 103 175 B, Kunststof
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 030 103 175 B |
| Materiaal | Kunststof |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 129 101 D, Cilinderkop, Druk gestuurd, Membraamklep
| Voor OE nummer | 06A 129 101 D |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Lengte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Ventieltype | Membraamklep, Ontluchtingsklep |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Cilinderkop, Druk gestuurd, Euro 4, Membraamklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Lengte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Ventieltype | Membraamklep, Ontluchtingsklep, Smoorklep |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Let op de serviceinformatie | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met toebehoren
| Complete set | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Zwart, 03C 103 201 K, Kunststof
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 03C 103 201 K |
| Materiaal | Kunststof |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Krukkast, Membraamklep, Ontluchtingsklep, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Ventieltype | Membraamklep, Ontluchtingsklep |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Ontluchtingsklep, Magneetklep, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep, Magneetklep |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 83.1992A2
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 83.1992A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.