Volkswagen Bora Ontluchtingsklep
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met bel, Met afdichtring, Van verwarmingskoeler naar motor
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bel, Met afdichtring |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar motor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
035 103 245A, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Voor OE nummer | 035 103 245A |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep, SI 0096
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Technisch informatienummer | SI 0096 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Alternatieve reparatieset | 555156 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Ontluchtingsklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krukkast, Membraamklep, Ontluchtingsklep, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Ventieltype | Membraamklep, Ontluchtingsklep |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Ontluchtingsklep
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Ontluchtingsklep, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, 035 103 245 A
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 035 103 245 A |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2, 3 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, 035 103 245 A
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 035 103 245 A |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -6%
- -7%
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%