Mercedes SL Pakking
Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, 722.6.., W5A 300-580
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.6.., W5A 300-580 |
- -24%
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasklepbehuizing, FPM (Fluor-Kautschuk), 278 141 00 25, 273 141 03 25
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 278 141 00 25, 273 141 03 25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A/BS, ACM (Polyacryl-Rubber), Met stofkaplip, Linkse draaibeweging
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Binnendiameter [mm] | 31,9 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Hoogte [mm] | 8 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vereist aantal stuks | 12 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 38 x 4 mm
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -70%
- -28%
Met pakkingen, Zonder oliekuipafdichting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
- -29%
- -33%
- -38%
- -35%
- -20%
- -38%
- -38%
- -27%
- -20%
- -34%
- -18%
- -24%
- -25%
A, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Zonder stofkaplip
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
| Hoogte [mm] | 8 |
- -18%
Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 819.965 |
- -23%
Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, 722.5..
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.5.. |
- -23%
Met cilinderkopdichting, Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met cilinderkopdichting, Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 116 010 51 20 |
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, 722.310-312, 722.300-307, W 4 A 040
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.310-312, 722.300-307, W 4 A 040 |
- -23%
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, 722.4.., W 4 A 020
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.4.., W 4 A 020 |
- -23%
Met cilinderkopdichting, Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel
- -28%
Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel, Zonder cilinderkoppakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel, Zonder cilinderkoppakking |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 119 010 52 21 |
- -27%
- -19%
- -25%
- -24%