Audi A4 Parkeersensoren
Aan beide zijden, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 3C0 919 275 S
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 3C0 919 275 S |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 B
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 B |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 F
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 F |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 A |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, 9B9
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurcode | 9B9 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -66%
Ultrasone sensor, zwart, Met pakking, Met grondlaag
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Kleurcode | GRU |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 A |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, zwart, Haaks
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 3C0919275P, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 3C0919275P |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 1S0919275D, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1S0919275D |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 4B0919275F
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 4B0919275F |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 F
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 F |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4H0 919 275 A
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4H0 919 275 A |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Links voor
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 11.2011 |
| Productiedatum tot | 05.2016 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,632, 6,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,308, 4 |
| Gewicht [kg] | 0,014 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 40 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum vanaf | 03.2001 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 04.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 08.2005 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Links voor
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 09.2007 |
| Productiedatum tot | 10.2011 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Diameter [mm] | 15,48 |
| Lengte [mm] | 31,35 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 05.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 04.2015 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Productiedatum tot | 08.2012 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.