Nissan Stabilisatorstang rubber
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Binnen, Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras rechts, Vooras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 17,2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubberlager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,187 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -61%
Box
| Bundeltype | Box |
| Diameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -44%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JG03A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JG03A |
| Lengte [mm] | 47 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
- -30%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 546131075R
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 546131075R |
| Lengte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Kleur | Blauw |
| Binnendiameter [mm] | 24,2 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 25,7 |
- -48%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 546137823R
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 546137823R |
| Lengte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Kleur | Geel |
| Binnendiameter [mm] | 20,7 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 22,2 |
- -49%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 546134EA0C
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 546134EA0C |
| Lengte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 54 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 24,5 |
- -63%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JD04A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD04A |
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Kleur | Geel |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
- -56%
Binnen, Achteras, Rubberlager, 54613JD17A
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD17A |
| Lengte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 18,5 |
- -64%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613JD02A
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613JD02A |
| Lengte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
- -74%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 546138H318
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 546138H318 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 26,5 |
- -62%
Binnen, Vooras, Rubberlager, 54613EL000
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 54613EL000 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,5 |
- -49%
Binnen, Vooras, Rubberlager
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Voor OE nummer | 7700309154 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 48 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Binnendiameter [mm] | 24,5 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 26 |
- -60%
Voor, Binnen, Rubber
| Gewicht [g] | 64 |
| Inbouwplaats | Voor, Binnen |
| Materiaal | Rubber |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -69%
Voor, Buiten, Rubber/Metaal, 5461600QAA
| Gewicht [g] | 105 |
| Inbouwplaats | Voor, Buiten |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 5461600QAA |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -80%
Voor
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -55%
Voor
| Gewicht [g] | 38 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -64%
Vooras
| Totale lengte [mm] | 45 |
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -68%
Achteras
| Gewicht [g] | 48 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -68%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 73 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -61%
Rubber/Metaal, rechts, Links, Achteras
| Totale lengte [mm] | 40,2 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Lengte [mm] | 26 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 29,7 |
- -78%