Peugeot 2008 Startmotor
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,50 |
| Lengte [mm] | 220,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -61%
L 37, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,85 |
| Positie / graad | L 37 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -21%
R 55, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,45 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,54 |
| Aantal tanden | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -22%
Voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,45 |
| Positie / graad | 64 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -19%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,215 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -14%
L 37, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,5 |
| Positie / graad | L 37 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Nieuw onderdeel |
- -44%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Nieuw onderdeel |
- -23%
428000-8330, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 428000-8330 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 12,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -65%
M8X1,25
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 38 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 55 |
| Bevestigingshoek [graden] | 38 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 3 | M8X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8X1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 13 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 202 |
- -54%
Draairichting met de klok mee
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -30%
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001179031 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Kwaliteit | GENUINE |
B+ M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001174601 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
- -17%
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 1627650980 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Kwaliteit | GENUINE |
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 9826048080 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Kwaliteit | GENUINE |
ESM18E8, B+ M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | ESM18E8 |
| Aantal tanden | 15 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
M0T32271, B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Voor OE nummer | M0T32271 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 15 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -30%
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -41%
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001179016 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 44,50 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter [mm] | 55,00 |
| Aantal tanden | 41 |
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 14,00 |
| Buitendiameter [mm] | 52,40 |
- -72%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,00 |
- -76%
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 14 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 15 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,29 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0276 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,00 |
| Lengte [mm] | 206,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,00 |
| Lengte [mm] | 220,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -59%