Peugeot 407 Startmotor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Nieuw onderdeel |
- -52%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Nieuw onderdeel |
- -49%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Nieuw onderdeel |
- -23%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Nieuw onderdeel |
- -36%
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -65%
5802FK, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 5802FK |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
- -28%
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 9031303 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
- -6%
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 9647157980 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -8%
5802AW, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 5802AW |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 32 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 21 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Lengte [mm] | 240 |
- -28%
M8X1,25
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 38 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 55 |
| Bevestigingshoek [graden] | 38 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 3 | M8X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8X1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 13 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 202 |
- -54%
12 41 7 812 070, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Aantal boringen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 12 41 7 812 070 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Nieuw onderdeel |
- -45%
NO, Draairichting met de klok mee, L 56
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Nieuw onderdeel | |
| Positie / graad | L 56 |
- -37%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Voor OE nummer | 9625383080 |
00005802AZ, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 00005802AZ |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
- -19%
D6RA107, B+ M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | D6RA107 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 91 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,4 |
| Binnendiameter [mm] | 20,00 |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
- -67%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 44,50 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter [mm] | 55,00 |
| Aantal tanden | 41 |
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 14,00 |
| Buitendiameter [mm] | 52,40 |
- -72%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 5,50 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,00 |
- -77%
DISCONTINUED
| Hoogte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,10 |
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 7,50 |
| Buitendiameter [mm] | 9,00 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter [mm] | 17,10 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
- -67%
M10, Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,60 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Tandsteek [mm] | 10,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 0 |
| Nettogewicht [g] | 4000 |
- -65%
M10, Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Tandsteek [mm] | 10,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 14 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 0 |
- -65%
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -65%
M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | M5 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Pin "50" M5
| Nettogewicht [kg] | 4,71 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 21 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,50 |
| Lengte [mm] | 230,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,00 |
| Lengte [mm] | 206,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -62%