Renault Fluence Startmotor
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 47,00 |
| Lengte 1 [mm] | 30,3 |
| Binnendiameter [mm] | 17,50 |
| Aantal tanden | 42 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 10,95 |
| Binnendiameter [mm] | 8,40 |
| Buitendiameter [mm] | 20,00 |
| Aantal tanden | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 11,30 |
| Binnendiameter [mm] | 8,10 |
| Buitendiameter [mm] | 20,00 |
| Aantal tanden | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 28,4 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 28,9 |
| Buitendiameter [mm] | 10,50 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 10,40 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,70 |
| Buitendiameter [mm] | 14,50 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,89 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13, 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,89 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 31,00 |
| Buitendiameter [mm] | 61,00 |
| Dikte [mm] | 0,90 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,15 |
| Buitendiameter [mm] | 17,20 |
| Dikte [mm] | 4,80 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 12,70 |
| Buitendiameter [mm] | 16,50 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 1,20 |
| Binnendiameter [mm] | 6,70 |
| Buitendiameter [mm] | 15,80 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 7,60 |
| Binnendiameter [mm] | 53,20 |
| Buitendiameter [mm] | 65,00 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 6,35 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Draairichting met de klok mee
| Lengte 1 [mm] | 102,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 8 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 50,60 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 12 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 12 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | -3,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Bevestigingshoek [graden] | +15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 26 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Bevestigingshoek [graden] | 26 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -41%
R 82, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,26 |
| Positie / graad | R 82 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -42%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -39%