Renault Fluence Startmotor
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 20 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 355 |
| Bevestigingshoek [graden] | 20 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 13,4 |
| Gatdiameter [mm] | 13,4 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 187 |
- -43%
Draairichting met de klok mee
| Voor OE nummer | 1201728 |
| Aantal tanden | 8 |
| Diameter [mm] | 47, 24 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
23300EE01C, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 23300EE01C |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
M 10, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,60 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Tandsteek [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 106,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 50,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64,5 |
| Nettogewicht [g] | 3015 |
- -56%
Draairichting met de klok mee
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Binnendiameter [mm] | 11,9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,07 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Flensdiameter [mm] | 62,90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 13, 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Diameter [mm] | 34,5 |
| Lengte [mm] | 50,3 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -58%
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,88 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 1,00 |
| Lengte [mm] | 236,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -60%
R 40, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,8 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
- -25%
R 45, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 13,5 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
- -25%
R 130, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Positie / graad | R 130 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
- -25%
| Gewicht [kg] | 14,01 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7 |
| Nieuw onderdeel |
- -14%
L/R 13,7, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,06 |
| Positie / graad | L/R 13,7 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -8%
R 45, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,15 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 71 |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -15%
R 80, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,4 |
| Positie / graad | R 80 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
R 75, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 9,8 |
| Positie / graad | R 75 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
R 45, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 13,5 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -22%
2330000QAX, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 2330000QAX |
| Aantal tanden | 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -28%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -17%
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001170607 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -83%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 1,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -39%
RSM14-11, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | RSM14-11 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 1,20 |
| Binnendiameter [mm] | 10,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,30 |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 11,30 |
| Buitendiameter [mm] | 15,70 |
| Dikte [mm] | 3,30 |
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter [mm] | 17,10 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
- -67%
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,88 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,72 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |