Renault Kangoo Startmotor
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,95 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,89 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,93 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Draairichting met de klok mee
| Lengte 1 [mm] | 112,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 13 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 44,00 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 2,50 |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
| Breedte [mm] | 34,30 |
| Lengte 1 [mm] | 48,5 |
| Buitendiameter [mm] | 5,70 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R 37, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,35 |
| Positie / graad | R 37 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 50, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,33 |
| Positie / graad | R 50 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 8 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 45, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 12 |
| Aantal tanden 1 | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 37, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,09 |
| Positie / graad | R 37 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -22%
L 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,04 |
| Positie / graad | L 32 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12,5 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,06 |
| Positie / graad | L 32 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 50, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,17 |
| Positie / graad | R 50 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,99 |
| Positie / graad | L 32 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 50, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,19 |
| Positie / graad | R 50 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,99 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 30, NO, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,77 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -25%
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,84 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,75 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
L 23, NO, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,36 |
| Positie / graad | L 23 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | NO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -20%
R 0, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,14 |
| Positie / graad | R 0 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,914 |
| Positie / graad | L 32 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,21 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 30, NO, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,53 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,97 |
| Positie / graad | R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 37, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Positie / graad | R 37 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.