Renault Sandero/Stepway Startmotor
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 47,00 |
| Lengte 1 [mm] | 30,3 |
| Binnendiameter [mm] | 17,50 |
| Aantal tanden | 42 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 10,95 |
| Binnendiameter [mm] | 8,40 |
| Buitendiameter [mm] | 20,00 |
| Aantal tanden | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 11,30 |
| Binnendiameter [mm] | 8,10 |
| Buitendiameter [mm] | 20,00 |
| Aantal tanden | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 28,9 |
| Buitendiameter [mm] | 10,50 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 10,40 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,70 |
| Buitendiameter [mm] | 14,50 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,89 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,92 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13, 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,89 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,15 |
| Buitendiameter [mm] | 17,20 |
| Dikte [mm] | 4,80 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 12,70 |
| Buitendiameter [mm] | 16,50 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 7,60 |
| Binnendiameter [mm] | 53,20 |
| Buitendiameter [mm] | 65,00 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 6,35 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 63,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | -3,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -40%
M10X1,5, M8X1,25
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 41 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 76 |
| Bevestigingshoek [graden] | 41 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat | M8X1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 201 |
- -46%
M10X1,5
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 50 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 143 |
| Bevestigingshoek [graden] | 50 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Positie / graad | Rechts |
- -57%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -17%
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,00 |
- -76%
B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001170646 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | -3,00 |
| Lengte [mm] | 168,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | -1,00 |
| Lengte [mm] | 176,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter [mm] | 17,10 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
- -67%
RSM14-11, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | RSM14-11 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%