Rover 200 Startmotor
Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107080 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
S114566, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | S114566 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 2280004960 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 2280003980 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Lengte 1 [mm] | 115,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 9 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 55,00 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting tegen de klok in, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 130 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 41 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 67 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 222,5 |
- -15%
| 12V | |
| Starter 0.9kW | |
| 11 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.75mm | |
| Lengte 1 | 175mm |
| Lengte 2 | 39mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Lengte 3 | 19mm |
| Nettogewicht 4.95Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 0.9kW | |
| 10 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.75mm | |
| Lengte 1 | 145mm |
| Lengte 2 | 38mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Lengte 3 | 21mm |
| Nettogewicht 4.2Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 0.8kW | |
| 9 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.75mm | |
| Lengte 1 | 144mm |
| Lengte 2 | 33mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 22mm |
| Nettogewicht 4.3Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -25%
| 12V | |
| Starter 1.7kW | |
| 11 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.75mm | |
| Lange uitvoering | |
| Lengte 1 | 183mm |
| Lengte 2 | 39mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Nettogewicht 5.1Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 0.9kW | |
| 10 tands | |
| 3 beschikbare montagegaten | |
| 3 draadboringen | |
| Flensdiam.74mm | |
| Lengte 1 | 145mm |
| Lengte 2 | 27mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Lengte 3 | 24mm |
| Nettogewicht 4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 1.4kW | |
| 10 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.75mm | |
| Lengte 1 | 160mm |
| Lengte 2 | 41mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type Plug | |
| Draairichting tegen de klok in | |
| Lengte 3 | 21mm |
| Nettogewicht 3.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 39 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -35%
Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -41%
Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 41 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 67 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -19%
L/R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,66 |
| Positie / graad | L/R 45 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L/R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 24,27 |
| Positie / graad | L/R 45 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7,7 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -25%
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 21,34 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -15%
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,73 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,86 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L/R 45, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 21,326 |
| Positie / graad | L/R 45 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 40, 15A, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 5 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -39%
L 15, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,63 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,88 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
L 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 7,815 |
| Voor diesel motoren tot cilinderinhoud [ccm] | 9840 |
| Voor diesel motoren vanaf cilinderinhoud [ccm] | 8820 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
L 45, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,55 |
| Positie / graad | L 45 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
R 55, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 10 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 80, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6 |
| Positie / graad | R 80 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal tanden | 12 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 130, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Positie / graad | R 130 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -11%
R 40, 15A, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 5,16 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -18%
L 45, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,56 |
| Positie / graad | L 45 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal draadboringen | 1 |
- -11%