Saab 9-5 Startmotor
| 12V | |
| 9 tands | |
| 3 beschikbare montagegaten | |
| Klem 30 M8 B+ | |
| Klem 50 6.4mm Plug | |
| Lengte 1 | 192mm |
| Lengte 2 | 7mm |
| Nettogewicht 4.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
| 12V | |
| Starter 1.2kW | |
| 10 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| 1 draadboringen | |
| Flensdiam.82.5mm | |
| Lengte 1 | 148mm |
| Lengte 2 | 19mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type M6 | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 29mm |
| Nettogewicht 3.03Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -25%
| 14V | |
| Starter 1.3kW | |
| 9 tands | |
| Klem 30 M8 B+ | |
| Klem "50"Plug 315 | |
| Flensdiam.75mm | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Lengte 1 | 143mm |
| Lengte 2 | 30mm |
| Lengte 3 | 24mm |
| Nettogewicht 2.91Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -25%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -10%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -1%
L 15, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,86 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 55, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 20 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
R 85, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 18,27 |
| Positie / graad | R 85 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L 15, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 17,63 |
| Positie / graad | L 15 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
L, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,46 |
| Positie / graad | L |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -36%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 19,78 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -25%
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 12,23 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
L 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,78 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,88 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
L 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,5 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Nieuw onderdeel |
- -28%
| Gewicht [kg] | 9,43 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4,5 |
| Aantal tanden | 9 |
| Nieuw onderdeel |
- -22%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,8 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -41%
M12x1,5, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 38 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 120 |
| Bevestigingshoek [graden] | 38 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 241 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -56%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 12 |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, li 38
| Totale lengte [mm] | 239 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 38 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Totale lengte [mm] | 246 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | 0 |
- -59%
- -39%
Li 45, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Aantal boringen | 2 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Li 38, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Aantal boringen | 2 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
30 (M8)
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30 (M8) |
Li 37, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Positie / graad | Li 37 |
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Li 45, 30 (M8)
| Aantal boringen | 2 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |