Saab Startmotor
Draairichting met de klok mee
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
- -66%
Li 45
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -23%
Re 45
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -23%
Li 35
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -24%
Li 38
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -23%
Li 45
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -25%
Li 38
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -23%
Draairichting met de klok mee, li 37
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 37 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -23%
Li 45
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -23%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -24%
50 LINKS, Draairichting met de klok mee, li 75
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50 LINKS |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -23%
Draairichting met de klok mee, li 45
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Li 40
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Li 40 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -24%
Re 52
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Positie / graad | Re 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Li 36
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -24%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,08 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -66%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,85 |
- -69%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,16 |
- -68%
M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | M6 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,08 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,52 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230, M6 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,84 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,93 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0315 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" 6.4mm Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" 6.4mm Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |