Saab Startmotor
Draairichting met de klok mee, Platte stekker, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 6.3 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
- -59%
Draairichting met de klok mee
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Diameter 2 [mm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 47,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Diameter [mm] | 46,5 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -68%
Draairichting met de klok mee
| Buitendiameter [mm] | 46,25 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,00 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Flensdiameter [mm] | 71,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 10 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Diameter [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 51,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -66%
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | M6 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,08 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Nieuw onderdeel |
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
STANDARD LINE, Draairichting met de klok mee
| Lengte 1 [mm] | 112,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 7 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 44,30 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -72%
STANDARD LINE
| Lengte 1 [mm] | 130,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 11 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 48,50 |
- -73%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 6,00 |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 22,10 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -52%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 10,00 |
| Binnendiameter [mm] | 12,03 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 15,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -78%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 8,60 |
| Binnendiameter [mm] | 6,02 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,04 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -66%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 7,00 |
| Binnendiameter [mm] | 6,02 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -81%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 13,50 |
| Binnendiameter [mm] | 10,08 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,02 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -76%
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 11,30 |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,50 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -79%
DISCONTINUED, STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 10,10 |
| Binnendiameter [mm] | 17,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 22,20 |
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18,50 |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
- -72%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 49,50 |
| Lengte 1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 16,00 |
| Aantal tanden | 47 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter1 [mm] | 47,00 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 39,00 |
| Buitendiameter [mm] | 55,00 |
| Aantal tanden | 37 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 9,25 |
| Binnendiameter [mm] | 6,40 |
| Buitendiameter [mm] | 19,20 |
| Aantal tanden | 13 |
- -72%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 5,50 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,00 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 5,50 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 10,50 |
- -79%
DISCONTINUED
| Hoogte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,10 |
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 1,20 |
| Binnendiameter [mm] | 10,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,30 |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter [mm] | 17,10 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
- -67%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 7,50 |
| Buitendiameter [mm] | 9,10 |
| Lengte 1 [mm] | 21 |
- -65%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Nieuw onderdeel |