×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Smart Startmotor
Terug naar Startmotor
176 Resultaten
×
Filter op
Starter Stardax STX201310
Draairichting met de klok mee
STX201310
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 7,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 1.469,09
€ 499,49
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00059
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00059
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 221,19
€ 221,19
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00104
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
WST00104
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 214,69
€ 214,69
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00250
Pin "50" Plug, Draairichting tegen de klok in
WST00250
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 330,98
€ 330,98
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00275
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting tegen de klok in
WST00275
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 298,66
€ 298,66
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00330
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00330
| Nettogewicht [kg] | 2,97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,40
€ 317,40
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00419
M8 B+, Draairichting tegen de klok in
WST00419
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,01
€ 300,01
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00468
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
WST00468
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 191,56
€ 191,56
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Bosch 0 986 025 990
M10X1,5
0 986 025 990
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 25 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 60 |
| Bevestigingshoek [graden] | 25 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 193 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 380,69
€ 216,99
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Bosch 1 986 S00 991
M10X1,5
1 986 S00 991
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 25 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 60 |
| Bevestigingshoek [graden] | 25 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat 3 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 193 |
€ 675,18
€ 236,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Bosch 1 986 S01 446
M10X1.5
1 986 S01 446
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 60 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 177 |
€ 675,89
€ 236,57
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Magneti Marelli 063726262010
Draairichting tegen de klok in
063726262010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal draadboringen | 4 |
€ 318,23
€ 318,23
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 114 051
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
F 032 114 051
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 167,34
€ 107,10
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 114 183
Draairichting tegen de klok in, met reductiekast
F 032 114 183
| Rondsel-startpositie [mm] | 34,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 202,03
€ 135,36
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 115 951
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
F 032 115 951
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
€ 210,35
€ 117,79
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Stardax STX200246
Draairichting tegen de klok in, 2 jaar garantie
STX200246
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 422,86
€ 156,45
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken