Mercedes Viano Stuurbekrachtigingspomp
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 100mm, LUK/ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,22 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 100mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | LUK/ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met riemschijf
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Lengte [mm] | 205 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Met expansievat, Drukbegrenzingsklep
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -70%
Triangle, Hydraulisch, Met reservoir
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -57%
Beugel, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -55%
Beugel, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -53%
ECO valve, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Specificatie | ECO valve |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -58%
ECO valve, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Specificatie | ECO valve |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -54%
Hydraulisch, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -14%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 205,58 |
- -20%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -14%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 145,0 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 115 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Breedte [mm] | 142,0 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 240 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -31%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Werkdruk tot [bar] | 13 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -41%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -34%
Hydraulisch, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, Met reservoir, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,29 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley Height 107mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 107mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,26 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -66%