×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Primera Stuurbekrachtigingspomp
Servopomp Lauber 55.0912
M16 X 1.5mm (Female), 15mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
55.0912
| Ribbenaantal | 4 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 15mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 98 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 489,08
€ 229,86
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lauber 55.9907
Hydraulisch, Zonder riemschijf
55.9907
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
€ 497,78
€ 233,95
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Elstock 15-0314
Hydraulisch, Pulley Height 113mm, ZF
15-0314
| Nettogewicht [kg] | 1,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 113mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
€ 729,46
€ 211,54
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Sasic 7076041
Hydraulisch, 491102F600, ZF
7076041
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 491102F600 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 239,20
€ 239,20
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.11.0219-1
Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
04.11.0219-1
| Ribbenaantal | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 173,03 |
€ 226,27
€ 226,27
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.11.0224-1
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
04.11.0224-1
| Ribbenaantal | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
€ 248,05
€ 248,05
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.11.0230-3
Zwart, Hydraulisch, ZF, 2 jaar garantie
04.11.0230-3
| Ribbenaantal | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
€ 245,63
€ 245,63
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.75.0102
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, TOYODA
04.75.0102
| Ribbenaantal | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TOYODA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 250,47
€ 250,47
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.75.0143-1
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch
04.75.0143-1
| Ribbenaantal | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 235,95
€ 235,95
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.88.0210
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
04.88.0210
| Ribbenaantal | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 99 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 290,40
€ 290,40
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.88.0225-1
2 jaar garantie, zwart, Hydraulisch, ZF
04.88.0225-1
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 157,30 |
€ 290,40
€ 290,40
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Lizarte 04.88.0312-1
Zwart, Hydraulisch, UNISIAJECS, 2 jaar garantie
04.88.0312-1
| Ribbenaantal | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | UNISIAJECS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 112,53 |
€ 302,50
€ 302,50
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken