Nissan Stuurbekrachtigingspomp
Geschroefd, Hydraulisch, UnisiaJecs
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 113 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | UnisiaJecs |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Opgeperst, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Opgeperst |
| Ribbenaantal | 4 |
| Diameter [mm] | 124 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Atsugi
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 4 |
| Diameter [mm] | 115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Atsugi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Opgeperst, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Opgeperst |
| Ribbenaantal | 5 |
| Diameter [mm] | 126 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Atsugi
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 3 |
| Diameter [mm] | 112 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Atsugi |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Opgeperst, Hydraulisch, Saginaw
| Monteerwijze | Opgeperst |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter [mm] | 126 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Hydraulisch, ZF, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF, Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Opgeperst, Hydraulisch, ZF
| Monteerwijze | Opgeperst |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Geschroefd, Hydraulisch, UnisiaJecs
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Ribbenaantal | 1 |
| Diameter [mm] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | UnisiaJecs |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
ZF
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
M16x1,5, Rond, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 58 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 23 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 15 |
| Adaptervorm | Rond |
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
M16x1,5, Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 26 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
M16x1,5, Hydraulisch, UNISA JECS, voor voertuigen met stuur rechts
| Let op technische data | |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | UNISA JECS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 139,15 |
Hydraulisch, ZF
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 133,10 |
- -9%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Schottenpomp
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -21%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Schottenpomp
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -44%
Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
- -65%
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, UNISIA JECS / ATSUGI
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | UNISIA JECS / ATSUGI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,22 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 113mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 113mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub Height 38,25mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 38,25mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |