×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Cherry Stuurhuis
Stuurhuis Era Benelux SR2434
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
SR2434
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 1085 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
€ 327,91
€ 291,84
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Era Benelux SR2435
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
SR2435
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
€ 327,91
€ 291,84
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Era Benelux SR2501
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
SR2501
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 640 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
€ 266,20
€ 242,24
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 02.01.4500
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
02.01.4500
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
€ 211,75
€ 211,75
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal 75W-90 Bidon 20 Liter 15D719
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
15D719
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 169,39
€ 169,39
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W-90 Vat 208 Liter 15D957
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
15D957
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.071,61
€ 1.071,61
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 80W-90 Bidon 20 Liter 15DC78
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
15DC78
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 140,70
€ 140,70
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 75W-90 Bidon 20 Liter 15DD06
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
15DD06
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
€ 253,83
€ 253,83
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W Vat 208 Liter 15DDE9
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
15DDE9
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.168,51
€ 1.168,51
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Spidan 51627
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
51627
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 912,69
€ 301,19
- -67%
Tijdelijk uitverkocht