×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan King Cab Stuurhuis
Castrol Transmax Axle EPX 85W-140 Vat 208 Liter 15DB2B
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
15DB2B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.319,94
€ 1.319,94
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 80W-90 Bidon 20 Liter 15DC78
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
15DC78
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 140,70
€ 140,70
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 75W-90 Bidon 20 Liter 15DD06
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
15DD06
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
€ 253,83
€ 253,83
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W Vat 208 Liter 15DDE9
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
15DDE9
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.168,51
€ 1.168,51
Tijdelijk uitverkocht
Hulpstuurarm Blue Print ADN187111
Met kroonmoer en splitpen, Vooras
ADN187111
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 148,32
€ 99,38
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurarm Blue Print ADN187178
Met kroonmoer en splitpen, Vooras
ADN187178
| Lengte [mm] | 128 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 114,99
€ 52,89
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Hulpstuurarm Febi Bilstein 42684
Met kroonmoer en splitpen, Vooras
42684
| Sleutelwijdte | 19 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 134,54
€ 60,55
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken