Nissan Patrol Stuurhuis
Geel, voor driehoeksdraagarm, Met vetkap, Achteras
| Kleur | Geel |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Gewicht [kg] | 0,262 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras, Carrosseriezijde, Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Met vetkap, voor driehoeksdraagarm, Achteras links
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Kleur | Geel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm, Achteras
| Lengte 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Lengte 2 [mm] | 38 |
| Gewicht [kg] | 0,81 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Met vetkap, PU (Polyurethaan)
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,442 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
Voor driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Achteras
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Gewicht [kg] | 0,033 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
- -54%
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |