Nissan Stuurhuis
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 200Sx
- 240/260
-
Toon minder Toon meer
- 240Sx
- 280 Zx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cedric
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Datsun 100A
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- President
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Teana
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Townstar Mpv
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trail
- X-Trial
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,38 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links
| Aantal per as | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts
| Aantal per as | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 1195 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 1190 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Klin, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 100 |
| Totale lengte [mm] | 1155 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 176,21 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sciety, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 176,21 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1170 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Lengte 1 [mm] | 1185 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.25mm MALE, Hydraulisch, TRW, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M12 x 1.25mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, M14x1,5/M16x1,5, TRW, Hydraulisch
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5/M16x1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 29,6 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Totale lengte [mm] | 1165 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | 12 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 1121 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1,25 |
| Draadtype axiale koppeling | Met buitendraad |
| Slag [mm] | 120 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Electrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Totale lengte [mm] | 1105 |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Electrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, M12x1.25
| Totale lengte [mm] | 1030 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Schroefdraad spoorstang | M12x1.25 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, KOYO
| Totale lengte [mm] | 1178 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 80 |
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | KOYO |
| Lengte [mm] | 1178 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Vooras rechts, Achteras links
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Gewicht [kg] | 0,155 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achteras links |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, voor driehoeksdraagarm, Met vetkap, Achteras
| Kleur | Geel |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Gewicht [kg] | 0,262 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras, Carrosseriezijde, Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Met vetkap, voor driehoeksdraagarm, Achteras links
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Kleur | Geel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm, Achteras
| Lengte 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Lengte 2 [mm] | 38 |
| Gewicht [kg] | 0,81 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 480011KA0D, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480011KA0D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, NSK
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | NSK |
| Lengte [mm] | 1102 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |