Renault 5 Stuurhuis
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
2 jaar garantie, VER FOTOS, grijs, Manueel
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
VER FOTOS, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
VER FOTOS., grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 64,13 |
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 7943010219 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 7701463995 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 7701466485 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Zonder axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Vooras
| Voor OE nummer | 7704002058 |
| Afstand/dia [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -65%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7701351832 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
| Totale lengte [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
- -58%
- -62%
Stuk
| Hoeveelheid | Stuk |
| Gewicht [g] | 12 |
| Voor OE nummer | 7701455251 |
- -51%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1095,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1095,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,28 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 610,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14 X 1,5, M12 X 100
| Schroefdraad lengte [mm] | 30,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 915,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, SMI, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1080,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, SMI, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M12 X 100 |
| Lengte [mm] | 1080,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14 x 1,5, Vierkant
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1084,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, M14 X 1,5, M14 x 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 20,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1085,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1.5
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1.5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M14x1,5
| Totale lengte [mm] | 1095 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,06 |
- -59%
Manueel, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, RENAULT, M14x1,5
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Voor fabrikant | RENAULT |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M14 x 1.5mm FEMALE, Manueel, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, voor voertuigen met stuur links, SMI, M14x1,5
| Lengte axiale koppeling [mm] | 197 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 48 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Totale lengte [mm] | 1090 |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 276 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%