×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Zoé Stuurhuis
Versnellingsbakolie Vaico V60-0315
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
V60-0315
Fabrieksadvies voor olie: Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Land Rover MTF 94, PSA 71 2330, NISSAN MT-XZ TL, MB 235.10, GM BOT 303, FORD WSS-M2C200-D2, FORD WSS-M2C200-C, Fiat 9.55550-MZ6, BMW MTF LT-4, BMW MTF LT-3, BMW MTF LT-2, BMW MTF LT-1Hoogte [mm]: 605Lengte [mm]: 380Art...
€ 2.302,76
€ 2.302,76
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0316
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
V60-0316
Fabrieksadvies voor olie: Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Land Rover MTF 94, PSA 71 2330, NISSAN MT-XZ TL, MB 235.10, GM BOT 303, FORD WSS-M2C200-D2, FORD WSS-M2C200-C, Fiat 9.55550-MZ6, BMW MTF LT-4, BMW MTF LT-3, BMW MTF LT-2, BMW MTF LT-1Olie: Volledig synthetischViscosite...
€ 8.052,86
€ 8.052,86
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0418
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
V60-0418
Fabrieksadvies voor olie: Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Land Rover MTF 94, PSA 71 2330, NISSAN MT-XZ TL, MB 235.10, GM BOT 303, FORD WSS-M2C200-D2, FORD WSS-M2C200-C, Fiat 9.55550-MZ6, BMW MTF LT-4, BMW MTF LT-3, BMW MTF LT-2, BMW MTF LT-1Let op de serviceinformatie:Artikel...
€ 836,21
€ 836,21
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Depa M339
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Ongetand
M339
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
€ 311,91
€ 311,91
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0513
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0513
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Freccia SM22-1027
M14×1,5, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
SM22-1027
| Schroefdraadmaat 1 | M14×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 16,3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1075 |
| Slag [mm] | 127 |
| Getande ingangssteel | 30 |
€ 668,28
€ 233,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lauber 69.9988
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, TRW
69.9988
| Hoogte ingangssteel [mm] | 117 |
| Totale lengte [mm] | 1075 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 510,91
€ 178,81
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken