Renault Stuurhuis
- 10
- 11
- 12
- 14
- 15
-
Toon minder Toon meer
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 25
- 30
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Alaskan
- Alpine
- Arkana
- Austral
- Avantime
- Captur
- Clio
- Dauphine
- Duster
- Espace
- Estafette
- Express
- Fluence
- Fuego
- Grand Scenic
- Kangoo
- Kangoo Mpv
- Koleos
- Laguna
- Latitude
- Logan
- Logan/Stepway
- Mascott
- Master
- Megane
- Messenger
- Modus
- Rodeo
- Safrane
- Sandero/Stepway
- Scenic
- Sport Spider
- Talisman
- Thalia
- Trafic
- Twingo
- Twizy
- Vel Statis
- Wind
- Zoé
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 8200891311 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 490018929R, voor voert. met stuurbekrachtiging, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 490018929R |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 8200565645 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 490013552R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490013552R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 490013552R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490013552R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 8200050757 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 490012121R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490012121R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 490012121R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490012121R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,57 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 480107914R, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480107914R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 8200463517 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 490019110R, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Met fuseekogel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 490019110R |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 480014EH0A, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480014EH0A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 480014EH0A, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 480014EH0A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling, met montageset |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, RE-RK-15028, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | RE-RK-15028 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, RE-RK-15027, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Artikelnummer paar | RE-RK-15027 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, Box, voor voert. met stuurbekrachtiging, RE-RK-15248
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Bundeltype | Box |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Artikelnummer paar | RE-RK-15248 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klin, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 85 |
| Totale lengte [mm] | 1000 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Sturen | Met spoorstangeinden |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M12x1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1.5mm FEMALE, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm FEMALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, M14x1,5, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Klin, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1060 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Klin, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 80 |
| Totale lengte [mm] | 1250 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,90 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SMI, 2 jaar garantie
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Voor stuurdelenfabrikant | SMI |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 93,98 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Klin, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1180 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 88,11 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Klin, M14 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Klin |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1160 |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.