Volkswagen Caddy Stuurhuishoes
Vooras rechts, Rubber
| Hoogte [mm] | 144 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Materiaal | Rubber |
Voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Vooras rechts, ZF, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -41%
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
- -20%
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
- -20%
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
- -22%
Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -17%
Vooras, KS00003923
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer paar | KS00003923 |
Vooras, KS00003924
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer paar | KS00003924 |
Vooras, 8N0422831, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 8N0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -75%
Vooras, Thermoplastic, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -73%
Vooras links, Rubber
| Gewicht [g] | 97 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Materiaal | Rubber |
- -69%
Vooras rechts, 171419832C, Rubber
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Voor OE nummer | 171419832C |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
- -72%
Vooras, 171419832C, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 171419832C |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -70%
Vooras links, 171419831A, Rubber
| Gewicht [g] | 150 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
| Voor OE nummer | 171419831A |
| Lengte [mm] | 126 |
| Materiaal | Rubber |
- -82%
Vooras rechts, 171419832A, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 148 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Voor OE nummer | 171419832A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -71%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 164 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, 1H0422831, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 283 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
| Voor OE nummer | 1H0422831 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -75%
Vooras, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 176 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
| Voor OE nummer | 175422831 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -75%
Vooras, 357422831A, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 369 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 357422831A |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -73%
Vooras, 1H0422831B, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 216 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 1H0422831B |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -73%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, 1H0422831, Rubber
| Gewicht [g] | 95 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
| Voor OE nummer | 1H0422831 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras, 357422831A, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 142 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 357422831A |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -73%
Vooras, 1K0423831A, Rubber
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1J0422831, Thermoplastic, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1J0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Componentennummer | 6 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -78%
Vooras, 1J0422831, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 190 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1J0422831 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -72%