Ford Escort Stuurkogel
Vooras links en rechts, 1/2" - 20h, M10 x 1,25, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 67 |
| Binnendraad [mm] | 1/2" - 20h |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Componentennummer | BSG 30-310-001 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, rechts, Buiten, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25, R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 12,9 |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Links, Buiten, R-M10×1,25-2
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25-2, R-M16×1,5-2 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/2"X2.0 UNF RHT, MM10X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | 1/2"X2.0 UNF RHT |
| Conusafmeting [mm] | 11,4 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230101 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X2.0 RHT
| Lengte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | FM14X2.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Artikelnummer paar | 230103 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X2,0 RHT, MM10X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | FM14X2,0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230102 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X2.0 RHT, MM10X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | FM14X2.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230108 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X2.0 RHT, MM10X1.25 RHT
| Lengte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | FM14X2.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM10X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 230113 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X2.0 RHT
| Lengte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | FM14X2.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12,5 |
| Artikelnummer paar | 230112 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 67 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, met borgmoer, 50 71 0002
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 50 71 0002 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras links, met borgmoer, 50 71 0001
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 50 71 0001 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, met borgmoer, 50 71 0032
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 50 71 0032 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/2" - 20h, Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad
| Maat van inwendige schroefdraad | 1/2" - 20h |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 67 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, Vooras links, met borgmoer, 50 71 0011
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 50 71 0011 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, M14, M 14 x 2, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, M14, M 14 x 2, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 2, met synthetisch vet, M10 x 1,5, VKDY 314015
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDY 314015 |
- -6%
M14 x 2, met synthetisch vet, M10 x 1,5, VKDY 314014
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDY 314014 |
- -6%
F 1/2" x 20, Met rechtse schroefdraad
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat | F 1/2" x 20 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
- -45%
F 14 x 2, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat | F 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -6%
F 14 x 2, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L16010
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Schroefdraadmaat | F 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L16010 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -6%
F 14 X 2, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L16009
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Schroefdraadmaat | F 14 X 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L16009 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -6%
14 x 2, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L16119
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Binnendraad [mm] | 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L16119 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
- -54%
14 x 2, Met rechtse schroefdraad, M10X1.25, L16118
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Binnendraad [mm] | 14 x 2 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L16118 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
- -6%
Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, M14x2, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x2 |
| Artikelnummer paar | 54019401 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, M14x2, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x2 |
| Artikelnummer paar | 54019302 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Box, Recht, M14X2, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 24,5 |
| Lengte 1 [mm] | 75 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | FD-ES-4106 |
- -43%
Box, Recht, M14X2, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 24,5 |
| Lengte 1 [mm] | 75 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | FD-ES-4105 |
- -43%
Vooras links, M14x2, Met rechtse schroefdraad, TA1252
| Breedte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 92 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M14x2 |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA1252 |
- -60%