×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meyle 16-14 821 0011
M22x1.5, Met afdichtring
16-14 821 0011
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 25,91
€ 7,25
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 16-14 821 0012
16-14 821 0012
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 44,08
€ 7,94
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meyle 16-14 821 0013
M22x1.5
16-14 821 0013
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 44,67
€ 12,96
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1956-1
M22x1,5, Met pakking, wit
V15-99-1956-1
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 9,41
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V24-99-1258
Sluiter, M 22 x 1,5
V24-99-1258
| Gewicht [kg] | 0,06374 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 74, 88 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 74 |
€ 22,23
€ 22,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1436
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1436
| Openingstemperatuur 2 tot [°C] | 82 |
| Openingstemperatuur 2 van [°C] | 96 |
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 38,45
€ 21,15
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1890
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1890
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 92 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 82 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 96 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 82 |
€ 49,80
€ 27,39
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1960
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1960
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 35,24
€ 19,38
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82621
M8x1,25 mm, Hoekig, zwart
82621
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 7768149 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,53
€ 20,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82623
M14x1,25 mm, 24 mm, Ovaal
82623
| Schakelpunt [°C] | 105 |
| Voor OE nummer | 4500733 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 19,46
€ 19,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82628
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82628
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 11,08
€ 6,87
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82637
M14x1,5 mm, wit, 22 mm
82637
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 7700739708 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 18,54
€ 16,87
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82684
M22x1,5 mm, 29 mm, zwart
82684
| Schakelpunt [°C] | 92, 77 |
| Voor OE nummer | 4500754 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 87 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82722
M810074, NTC, groen
82722
| Voor OE nummer | M810074 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 22,91
€ 22,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82729
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
82729
| Voor OE nummer | 7700739058 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 29,91
€ 29,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82732
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
82732
| Voor OE nummer | 7700809907 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 26,35
€ 26,35
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82739
M22x1,5 mm, zwart
82739
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7701348194 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 15,29
€ 12,39
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82742
M16x1,5mm, Ovaal
82742
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 4500057 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 26,02
€ 27,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82743
M22x1,5 mm, 29 mm, Met kabel
82743
| Schakelpunt [°C] | 97, 82 |
| Voor OE nummer | 7701038848 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 33,30
€ 34,97
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82747
M12x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82747
| Voor OE nummer | 9144143 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 30,48
€ 29,56
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.008
M22x1,5
1.850.008
| Temperatuurbereik tot [°C] | 75 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 18,76
€ 12,75
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.128
M22x1,5
1.850.128
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 22,26
€ 14,92
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,45
€ 23,40
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,53
€ 29,84
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken