×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Sharan Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar FAE 37210
37210
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 22,66
€ 14,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,44
€ 15,60
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 38170
38170
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
€ 35,05
€ 22,08
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 38180
38180
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
€ 36,06
€ 19,11
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 48D
M22x1.5, Met pakking
TSW 48D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
€ 41,21
€ 30,08
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 103 139
M 22 x 1,5, zwart, Hoekig
103 139
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 102, 95 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
€ 31,34
€ 10,66
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82605
191919369A, rechthoekig, wit
82605
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 191919369A |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82606
251919369B, rechthoekig, rood, zwart
82606
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 251919369B |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Rood |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82610
357919521D, M10x1, wit, 19 mm
82610
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 357919521D |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 10,74
€ 10,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82617
Rechthoekig, groen, wit
82617
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 7210731 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 21,61
€ 18,15
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82618
Rechthoekig, bruin, wit
82618
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 7210733 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82631
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82631
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 191959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,64
€ 9,74
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82687
1H0959481, M22x1,5 mm, 29 mm, Hoekig
82687
| Schakelpunt [°C] | 97, 80 |
| Voor OE nummer | 1H0959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90, 87 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 12,90
€ 9,41
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82689
M22x1,5 mm, 29 mm, Hoekig
82689
| Schakelpunt [°C] | 102, 90 |
| Voor OE nummer | 7215818 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97, 95 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 15,77
€ 11,04
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82750
Geclipst, Hoekig, blauw
82750
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Voor OE nummer | 1097757 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,01
€ 14,60
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V10-72-1098
Groen
V10-72-1098
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 16,07
€ 20,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V10-73-0484
M10x1, Met pakking, geel
V10-73-0484
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Geel |
€ 7,53
€ 10,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1950
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1950
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Diameter [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
€ 9,23
€ 9,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1952
V15-99-1952
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
€ 7,26
€ 10,89
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1977-1
Met dubbele thermoschakelaar, M22x1,5, zwart, Met pakking
V15-99-1977-1
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Schakelpunt [°C] | 85, 102 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 14,00
€ 16,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2013
M20x1,5
V15-99-2013
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Schakelpunt van [°C] | 120 |
| Schakelpunt tot [°C] | 105 |
€ 6,70
€ 8,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2014
Groen
V15-99-2014
| Schakelpunt tot [°C] | 102 |
| Schakelpunt van [°C] | 112 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 4 |
€ 6,99
€ 10,84
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2630
M22x1.5, open sensorconstructie
TS2630
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85, 79 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 25,07
€ 14,04
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken