×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Cadillac STS Temperatuursensor
Temperatuursensor EPS 1.830.239
M12x1,5, zwart, groen
1.830.239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 1.880.190, 1.880.170 |
€ 23,96
€ 13,42
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Temperatuursensor NRF 727005
Geschroefd, M12x1.5
727005
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46462179 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Vanaf
€ 8,54
- -34%
Temperatuursensor Meat Doria 82077
3/8"-18NPTF, 19 mm, NTC
82077
| Voor OE nummer | 7604097 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
€ 20,09
€ 17,68
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Brandstofdruk sensor Fispa 82.548
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
82.548
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 13,77
€ 13,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.559
OE EQUIVALENT, 8-25036979-0
82.559
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8-25036979-0, 7604097, 15326386 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,03
€ 18,03
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor KW 530 239
M12x1,5, zwart, groen
530 239
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 580 190, 580 170 |
€ 20,93
€ 20,93
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011030
M12x1,5, NTC, blauw
171916011030
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 21,04
€ 21,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor NRF 727142
Geschroefd, 3/8 NPT
727142
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 7604097 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 NPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 15,97
€ 8,14
- -49%
Tijdelijk uitverkocht