×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Cruze Temperatuursensor
Temperatuursensor Meat Doria 82268
3/8" BSPT, 19 mm, NTC
82268
| Voor OE nummer | 96440380 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 14,65
€ 8,20
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82449
M8x1 mm, 15 mm, Ovaal
82449
| Voor OE nummer | 25186894 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 mm |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 43,95
€ 43,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,27
€ 12,57
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011030
M12x1,5, NTC, blauw
171916011030
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 21,04
€ 21,04
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 128,25
€ 128,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 98,00
€ 64,67
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
€ 128,25
€ 128,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 192,29
€ 59,62
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 56-14 821 0000
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSPT, NTC
56-14 821 0000
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 23,98
€ 4,79
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10460
3/8"-19, wit
TS10460
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 16,50
€ 13,37
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10468
Zwart
TS10468
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 25,08
€ 19,31
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473198
T5, voor roetfilter
1473198
| Positie / graad | T5 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 169,50
€ 169,50
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473207
T3, Voor turbolader
1473207
| Positie / graad | T3 |
| Uitlaatsysteem | Voor turbolader |
€ 217,32
€ 217,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473926
T4, Na turbolader
1473926
| Positie / graad | T4 |
| Kabellengte [mm] | 455 |
| Uitlaatsysteem | Na turbolader |
€ 136,45
€ 136,45
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Bougicord 1473985
T5, voor roetfilter
1473985
| Positie / graad | T5 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
€ 167,83
€ 167,83
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707306
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
707306
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 55578800 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1183 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 83,49
€ 76,81
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707310
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
707310
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1061 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 93,65
€ 93,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,72
€ 116,72
Tijdelijk uitverkocht
€ 107,41
€ 107,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,02
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550735
M14x1,5
550735
| Aansluitdraad | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
€ 212,72
€ 85,09
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550908
M14x1,5
550908
| Aansluitdraad | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 54 |
€ 308,31
€ 123,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 550912
M14x1.5
550912
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 55 |
€ 323,01
€ 129,20
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 551025
M14x1.5
551025
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1240 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
€ 261,71
€ 104,69
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur ERA 551026
M14x1.5
551026
| Aansluitdraad | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 56 |
€ 235,45
€ 94,19
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht