×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Epica Temperatuursensor
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081
12081
| Voor OE nummer | 96436560 |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081E
OE EQUIVALENT
12081E
| Voor OE nummer | 096436560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 127,72
€ 127,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12096E
OE EQUIVALENT, Ovaal
12096E
| Voor OE nummer | 096436549 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 114,47
€ 114,47
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12097
12097
| Voor OE nummer | 25183659 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12097E
OE EQUIVALENT
12097E
| Voor OE nummer | 96439955 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 130,68
€ 130,68
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82061
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82061
| Voor OE nummer | 3447882 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 13,10
€ 7,21
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82075
M12x1,5, 21 mm, rechthoekig
82075
| Voor OE nummer | 1342850 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 9,60
€ 6,72
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82268
3/8" BSPT, 19 mm, NTC
82268
| Voor OE nummer | 96440380 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 14,65
€ 8,20
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82448
1/8"x27 NPTF, zwart, 13 mm
82448
| Voor OE nummer | 30539720 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 9,78
€ 7,14
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,70
€ 10,36
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,27
€ 12,57
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 197,38
€ 61,19
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 215,37
€ 215,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 192,29
€ 59,62
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meyle 56-14 821 0000
Met conische schroefdraad, 3/8"-19 BSPT, NTC
56-14 821 0000
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 23,98
€ 4,79
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10460
3/8"-19, wit
TS10460
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 16,50
€ 13,37
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10462
M12x1.5, zwart
TS10462
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 16,15
€ 13,73
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295066
M12x1,5, zwart/groen, zwart
295066
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 34,52
€ 34,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 153,52
€ 153,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,04
€ 119,04
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,02
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Maxgear 21-0129
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
21-0129
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 13,12
€ 5,64
- -57%
Tijdelijk uitverkocht